nicdur sigarator
#
nicdur sigarator

Nicdur ile Sigarasiz bir hayata merhaba demeye hazır mısınız?

Yoksa Sizde Sigara tiryakisi misiniz? Sigara hem sağlığınızı hem de bütçenizi mi tehdit ediyor? Sigarayı rahatlama veya zevk aracı olarak mı görüyorsunuz? Tüm denemelerinize rağmen sigarayı bırakamıyor musunuz O zaman Nicdur(Sigaratör) tam size göre; Eğer sigarayı bırakmaya karar verdiyseniz Nicdur (Sigaratör) size bu kararınızda yardımcı olacaktır.Bırakamam demeyin! Bu ürün Klinik deneylerde %98 başarı oranına sahiptir.

Pankreasın üretmiş olduğu, kandaki şekerin hücre içine girmesini sağlayan vücutta yaşamsal önemi olan insülin hormonunun kanda çok az olması yada hiç olmaması durumuna Şeker Hastalığı (Diabet) denir. Doğada insülin ve şeker seviyesini düzenlemeye yardım eden bitkiler bulunmaktadır.

Sigarayı bırakmanızı gerektiren binlerce sebepten bir kaç örnek :

-Dişleri sarartır, çürütür ve diş eti hastalıklarına yol açar. -Gırtlak kanserine neden olur. Dudak tiryakilerinde yada tütün çiğneyenlerde bile kanser görülebilir. -Tat alma duygunuzu azaltır. -Beyin hücrelerini öldürür. Öğrenme bozukluklarına, hafıza zayıflığına ve erken bunamaya etkendir. -Göz merceğindeki saydamlığı azaltır, katarakta sebep olur. -Cildin yapısını bozmakla kalmayıp, ciltte lekelenme ve kırışıklık oluşturur.

YASAL UYARI: Ürünümüz Kimyasal İlaç Değildir %100 Bitkisel Gıda Takviyesidir.

tanıtıcı reklam